Skriv inn en verdi

Kontakt

Hos TIP er våre kunder vår første prioritet. Vi prøver å veilede deg så godt som mulig for å finne den beste løsning for nettopp dine behov. 

Hvis du ønsker å motta et tilbud ber vi deg vennligst om å fylle ut et av våre skjemaer nedenfor, så kontakter vi deg så snart som mulig. 

 

Skriv inn en verdi
Skriv inn en verdi
Skriv inn en verdi
Skriv inn en verdi
Skriv inn en verdi
Oppgi en gyldig e-postadresse
Skriv inn et gyldig telefonnummer, med maksimalt 13 tegn
Skriv inn en verdi

TIP Norge Workshop Managers

Christian Olesen
Workshop Manager Vestby
Mobile: +47 9169 8579
Email: christian.olesen@tipeurope.com

Egil Høien
Workshop Manager Stavanger
Mobile: +47  4091 2041
Email: egil.hoien@tipeurope.com

Yngve Haugvik
Workshop Service Market Manager
Mobile: Tlf +47 9181 9957
Email:  Yngve.Haugvik@tipeurope.com

TIP Norge Kundeservice

Terje Haugom
Country Operations Manager
Mobile: +47 91628863
Email: terje.haugom@tipeurope.com

Bitten Fornes
Operations Assistant
Mobile: +47 64984314
Email: bitten.fornes@tipeurope.com

Tom Erlandsen
Operations Assistant
Mobile: +47 64984314
Email: tom.erlandsen@tipeurope.com

Mathias Strandvik
Operations Assistant
Mobile: Tlf +47 91747713
Email: Mathias.Strandvik@tipeurope.com

 

TIP Norge Salg

Kim Christensen
Country Sales Manager
Mobile: +47 90664177
Email: kim.christensen@tipeurope.com

Frode Eilertsen
Key Account Manager
Mobile: +47 90620428
Email: Frode.Eilertsen@tipeurope.com

 

 

 

Regionale hovedkontorer

Trekkvogn

På lastebiler har vi avtaler med de fleste store produsenter og kan tilby et bred produktutvalg.

Kjølehenger

En kjøletrailer er en isolert bokstrailer som er utstyrt med en kjølemaskin som kan både varme og kjøle/fryse med opp til +25 og ned til -25 grader

Gardintrailer

En gardintrailer er den vanligste typen av hengere. Den har skyvesider, det betyr at sidene (gardinene) kan åpnes helt opp ved lasting og lossing, og den er derfor velegnet til nesten all transport.

Tank

En tank er en henger (semitrailer) som kan transportere væsker eller pulver.

Bulk tank

Våre tank av aluminium brukes til å transportere blant annet tørre bulkprodukter (sement) samt pulvergranulert og resirkulert materiale.

Kjemi tank

Våre tank i rustfritt stål brukes til å transportere blant annet næringsmidler og kjemikalier.

Walking Floor

Moving floor brukes ofte ved transport av avfall, korn, tre (-flis), glass, papir, torv og pallevarer, da den er enkel å laste og losse, også der losseplassen er minimal.

Container Chassis

Et Container chassis er en trailerramme, der kan bære og transportere containere.

Skaphenger

En skaphenger og skaptrailer er en av de mest vanlige trailere innen veitransportbransjen. Det er en sikker løsning for transport av verdifullt eller følsomt gods.

Vekselflak

Et vekselflak er en løs containersom lett kan kobles fra kjøretøyet. TIP tilbyr et bredt utvalg vekselflak, fra glidende gardiner til kjølebokser.

Dolly

En Dolly er en enhet som kan være koblingen mellom en forvogn og en semitrailer.

Flatvogn

En flatvogn, eller også kjent som en bunnhenger, er helt flat og vanligvis uten sidelemmer.